AUTOSERVIS

Nejste si jisti, co Vašemu autu je?

Vydává jiné zvuky než obvykle? Svítí kontrolka?  Bouchají kola? ... Přijeďte, provedeme kontrolu Vašeho vozu, případně počítačovou diagnostiku a zjistíme problém. Zhotovíme veškeré mechanické opravy všech značek automobilů.

Zjištění závady a opravu neodkládejte.

Kompletní servis auta

Do autoservisu bychom neměli zavítat, až když se na vozidle problém vyskytne. Mnohem lepším řešením je mnohdy nákladným opravám předcházet.  Celkový servis auta se provádí proto, aby byl Váš vůz neustále udržován ve zdravém a bezpečném stavu, aby byla udržována jeho hodnota a rovněž prodlužována životnost. Provádíme kompletní kontrolu dle 72 servisních bodů, které zahrnují výměnu oleje, olejového filtru, rovněž kontrolujeme stav svíček zapalování motoru atp.

Zimní servis auta

Buďte na zimu připraveni a zajistěte bezpečnost pro Vaši rodinu i Váš vůz. Cenově výhodný servis před zimou obsahuje kontrolu autobaterie, alternátoru a zimních pneumatik, stav stěračů, hladiny všech tekutin a rovněž sílu protimrznoucí kapaliny. Provádíme 32-bodovou kontrolu abychom zajistili, že Váš vůz je připravený pro zimu. Vybavíme Vás zimním balíčkem čističe na okenní námrazu, rozmrazovače a tekutiny do odstřikovačů.

Letní servis auta

Dlouhé cesty na prázdniny v horkém počasí mohou být pro Vás stresující a nejenom pro Vás ale i pro Váš vůz. Abyste se ujistili, že je Vaše auto na dlouhou cestu dobře připraveno a snížili riziko mechanické závady, nechte Váš vůz prověřit v rámci Letního servisu

Příprava vozu na kontrolu STK

Před cestou k povinné prohlídce na STK, která prověří, zda je Váš vůz spolehlivý a schopen silničního provozu,  je dobré najít si čas a vozu věnovat alespoň trochu péče. Mnohé závady může majitel vozidla odstranit sám, na jiné však nemusí ani přijít.

Pokud potřebujete prodloužit platnost Vašeho technického průkazu, a nechcete na stanici STK jezdit opakovaně,  Váš vůz předtím dokonale připravíme.

Všeobecná kontrola trvá zhruba 1 hodinu, zjistíme dopředu, jestli je Váš vůz připraven vyhovět podmínkám pro prodloužení technické způsobilosti a emisní kontrole.

Doporučíme Vám takové stanice technické kontroly, se kterými máme dlouhodobě vynikající zkušenosti.

KONTAKT


tel.: provozovna 568 878 030

                  mobil 777 600 971 

e-mail: autoservisrudikov@email.cz

otevírací doba: PO až PÁ    7.00 - 16.00

AUTOSERVIS Rudíkov. provozovatel stránek, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou přísně důvěrné a jsou chráněny zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. 

KDE NÁS NAJDETE

Areál obchodu a služeb Rudíkov

Rudíkov 86, 675 05

AUTOSERVIS Rudíkov
Všechna práva vyhrazena 2019
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!